Kolidükkanı Ürün Seçenekleri Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Kolidükkanı Ürün Seçenekleri Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

20 Haziran 2019

Kolidükkanı Ürün Seçenekleri Ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Kolidükkanı Kutu ve Koli Seçenekleri

Kolidukkani.com adresinden hizmet vermekte olan firma, uzun bir süredir erişime açık durumdadır. Birbirinden farklı ürünlerin imalatını yapıp alıcılara ulaştıran firma, çok yönlü üretim anlayışı sayesinde sayısız işletme tarafından tercih edilmektedir. Sadece işletmeler tarafından değil, nakliye süreçlerinde, taşınma süreçlerinde ve depolama malzeme arayışında da Koliciabla’dan çeşitli koliler ve kutular temin edilebilmektedir. Bu sayede firma tarafından üretilen ürünlerin kullanım alanları yaygınlaşmakta ve her ihtiyaca uygun olarak ürün bulunabilmektedir.

Koliler, genellikle tek bir ölçüye sahiptir ve standart ölçülerinden dolayı tek tip koli temin edilebilmektedir. Fakat Koliciabla tarafından onlarca farklı ölçüye sahip koli kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Geniş yüzeyle, geniş tabanlı çeşitli materyallerin depolanabilmesi için üretilen koliler ile depolama işlerinde ihtiyacın tamamı karşılanmaktadır. Firma tarafından tasarlanan taşınma paketleri sayesinde de nakliye sürecinin başlamasından bitişine kadar tüm koli ve kutu ihtiyacı karşılanabilir. Ürünlerin dayanıklı malzemeden yapılmasından dolayı da taşıma sırasında materyaller herhangi bir şekilde zarar görmemektedir.

Kolidükkanı Diğer Ürün Seçenekleri

Firma tarafından çeşitli alanlarda ve çeşitli amaçlar ile kullanılabilecek yüzlerce ürün tipi üretilmektedir. Depolama işleri için koli tercihi yapılabileceği gibi, ambalaj malzemeleri de Koliciabla.com üzerinden satın alınabilmektedir. Her ürünün toplu alımında fiyatta bir takım küçültmeler olduğu için uygun ödemeler karşılığında sınırsız sayıda ürün satın alınabilmektedir.

Site içerisinde farklı boyutlara sahip olan kolilere ek olarak sıcak servis yapan yemek firmalarına özel olarak pizza, lahmacun ve pide kutuları üretilmektedir. Üretilen kutular, yapılan servisin sıcak bir şekilde müşteriye ulaşmasını sağlamaktadır. Tasarlanan kutuların üzerine birlikte çalışılan işletmenin çeşitli reklamları basılabilmektedir. Sadece reklam değil telefon numarası, işletme logosu, slogan gibi seçenekler de kullanılarak servis kutuları fiziksel görünüm anlamında zenginleştirilebilir. Bu sayede servis daha tatmin edici bir seviyeye ulaşmaktadır.

Kolidükkanı sayesinde alışılmışın dışında olan koliler ile taşıma, depolama, saklama gerçekleştirilebilir. Elbiselerin saklanması ve koli içerisine katlanması her zaman zor olduğu için firma tarafından kendinden askılıklı kolilerin üretimi yapılmıştır. Bu sayede elbiseler rahatlıkla saklanabilir hale gelmiştir. Porselen ve benzeri ürünlerin de saklanabilmesi için Koliciabla tarafından bölmeli koliler üretilmiştir. Bu sayede çeşitli amaçlar için imal edilen ürünler her ihtiyaca cevap vermekte ve alıcısına kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.