Ev Taşımacılığı İçin Özel Koli İmalatının Önemi Nedir?

Ev Taşımacılığı İçin Özel Koli İmalatının Önemi Nedir?

20 Haziran 2019

Ev Taşımacılığı İçin Özel Koli İmalatının Önemi Nedir?

Giderek kalabalıklaşmakta olan şehir hayatının en büyük sorunlarından birisi de taşınmaktır. Özellikle memurlar ve çalışanlar için sık olarak gündeme gelen taşınma büyük bir problemdir. Taşınmadaki en büyük sorun ise bin bir zahmetle alınmış olan değerli ev eşyalarının taşınma sırasında kırılıp deforme olmasıdır. Hâlbuki kurumumuz tarafından üretilmekte olan ev taşınma setleri oldukça modern çözümler sunulmakta en büyük evlerin dahi kolaylıkla taşınmasına olanak tanınmaktadır.

Evlerin büyüklüklerine göre farklı tarzlarda imal edilmiş olan setlerde ev içerisindeki bütün eşyaların taşınabilmesi için gerekli olan uygulamalara yer verilmektedir. Böylece kurumsal olarak faaliyette bulunmakta olan evden eve nakliyat şirketlerinden bireysel taleplere kadar geniş konseptte ev taşınma setleri üretilmektedir.

Evin Büyüklüğüne Göre Taşınma Setleri

Üretim portföyünde yer almakta olan ev taşınma setleri evlerin ebatlarına göre farklı şekillerde tasarlanmaktadır. 1+1 setlerden 2+1, 3 + 1 veya 4 + 1 evlere kadar bütün büyüklükteki yapılar için çözümler yer almaktadır. Böylece evinizin oda sayısına göre sipariş verecek olduğunuz ev taşınma setleri ile birlikte evinizi ve eşyalarınızı deforme olmadan son derece ekonomik fiyatlarla kendiniz bile paketleyerek taşıyabilecek hale getirebilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak ihtiyaç duyacağınız herhangi bir ürünü set dışı satın alma imkânınız da bulunmaktadır.

Ev Taşınma Set İçeriği

Ev taşırken ihtiyaç duyacağınız her türlü ambalajlama ve paketleme materyalleri setin içerisinde yer almaktadır. Ev taşınma setlerinde değişik ebatlarda de monte yapıya sahip olan koliler bulunmaktadır. Böylece birkaç saniye içerisinde kolinizi hazırlayarak içine eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Ayrıca cam, seramik, porselen gibi kırılacak olan eşyalar için balonlu naylon çeşitleri de yine farklı ebatlarda setin içerisine yerleştirilmiş durumdadır

Paketleme sırasında ihtiyaç duyacağınız kadar şeffaf bant sette yer alırken kırılır bant çeşitlerine de yer verilmektedir. Ayrıca mobilyalar ve ahşap materyaller için oldukça önemli olan streç film yüzlerce metre ebadında sette bulunarak sizi rahatlatmaktadır. Taşınma sırasında, eşyaların nakliye aracına yerleştirilmesinde istenmeyen durumların önüne geçebilmek için yeşil köşe koruyucu çözümlere de yer verilmektedir. Ayrıca taşıma sırasında eşyaların karışmaması için koli kalemi bile düşünülerek set her şeyiyle bir evin taşınmasında kullanılacak konseptte imal edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.